Seknuté z Hoodu

Tiež patríte medzi milovníkov Second Hand oblečenia? Oblečenie z druhej ruky je vynikajúci spôsob ako byť šetrný k našej planéte, ušetriť si nejaké peniaze, alebo sa len dostať k zaujímavým no už dávno vypredaným vintage kúskom.

Doprava

Ponúkame dopravu formou kuriéra priamo na adresu, do výdajného miesta Zásielkovne, alebo osobný odber v našom sídle v Trnave. Doba doručenia sa môže líšiť v závislosti od vyťaženia dopravných spoločností a aktuálnych obmedzení. Väčšinou však doručenie trvá približne 2-3 pracovné dni.

Platba

Máme 2 možnosti platby, dobierka, alebo prevod na účet. Dobierka má výhodu v rýchlom odoslaní, keďže nečakáme na prevod, ale je spoplatnená kuriérskou spoločnosťou. Platba prevodom je zdarma a ponúkame taktiež rýchlu platbu naskenovaním QR kódu, ale ak máte inú banku ako VUB, prevod zvyčajne trvá 1 pracovný deň.

Balenie

Vaše oblečenie, alebo tenisky budú zabalené v ochrannom obale a nehrozí mu žiadne poškodenie počas prepravy.

Reklamácie

Pred objednaním tovaru nám môžete napísať na email: info@potmehood.sk o presné rozmery, aby sme predišli vratkám spôsobeným nevhodnou veľkosťou. Ak vám však napriek tomu nesadne veľkosť, tovar môžete vrátiť do 14 dní nepoškodený a vhodne zabalený Zásielkovňou (Packeta), alebo osobne v Trnave. Do 30 dní od vrátenia tovaru reklamáciu vyhodnotíme a na výber budete mať vrátenie peňazí, alebo výmenu tovaru v rovnakej cene.

Prečo nakúpiť v našom Second Hand eshope?

Bohužiaľ počas korony veľa sekáčov zostalo zavretých a mnoho z nich následkom lockdownu aj skrachovalo. Práve preto sme však spustili náš online Second Hand eshop, v ktorom si môžete nájsť tie pravé kúsky pre vás. Nie sme však obyčajný sekáč. Nájdete u nás len vyberané prémiové kúsky značkového oblečenia. Nečakajte žiadne HMko, New Yorker ani fejky. Môžete u nás nájsť značkový second hand online tovar od The North Face, Ralp Lauren, Tommy Hilfiger, šúštiakové vintage bundy od Adidas, Nike, tenisky do streetu od Vans či poriadne rifle od Levi’s z originál pravého denimu.

Všetky produkty, ktoré nájdete na našom online sekáči boli starostlivo vypraté, vyčistené a ošetrené podľa potrebných kritérií, ktoré sú grafiky znázornené na originál štítkoch. Naše vintage oblečenie pochádza zo zahraničia a množstvo kúskov dokonca ani nie je nosených, ale ide len o vyradené staré kolekcie. Práve tým však naberajú svoje čaro jedinečnosti a originality, ktorá dnešnej fast fashion chýba. Veľká časť zase naopak pochádza z druhej ruky a tým zase naberá tajomno príbehov, ktoré v sebe skrývajú. Stačí len zapojiť fantáziu a vaše Carlo Colucci tričko, alebo Tommy Hilfiger sveter od nás zrazu naberajú úplne iný rozmer, keď si predstavíte kto si mohol tieto luxusné značky zo západného sveta dovoliť kúpiť v čase, keď u nás panoval komunizmus.