Domovská stránka » Kontakt

Kontakt

Kontaktné údaje online second hand eshopu: Seknuté z Hoodu

Online second hand: Seknuté z Hoodu

Dávid Ivančík
Gojdičova 1141/15D
920 41
Leopoldov
IČO: 53343808
SK57 0200 0000 0035 3243 0558
info@potmehood.sk
+421 950 594 221
Neplátca DPH

Pozn.: Na uvedenej adrese je len sídlo firmy, nie prevádzka. Kamenný obchod neprevádzkujeme. Fungujeme len prostredníctvom e-shopu. Osobné odbery sú možné na adrese Nám. J. Herdu 1, 917 01, Trnava, po vytvorení objednávky. Viac o osobnom odbere nášho online second hand eshopu nájdete tu.

Hľadáte spoľahlivý, lacný, no v prvom rade kvalitný značkový online second hand? U nás ste správne! Seknuté z Hoodu je značkový second hand, v ktorom dbáme v prvom rade na kvalitu a nie na kvantitu. Nenájdete u nás žiadne fast fashion veci, ani fejky. Veríme, že oblečenie z druhej ruky musí v prvom rade spĺňať štandardy, vďaka ktorým ho budete môcť naďalej dlhé roky využívať. Second hand je veľmi dobrý spôsob ako byť šetrný k našej planéte, získať luxusný tovar a zároveň ušetriť peniaze, ale takisto sa môžete dostať ku zaujímavým vintage kúskom, ktoré sú v retail shopoch už dávno vypredané.

V prípade akýchkoľvek otázok, reklamácií, pripomienok, alebo návrhov na spoluprácu nás neváhajte kontaktovať. K dispozícií sme zvyčajne pracovné dni okrem stredy, v časoch od 11:00-17:00. Môžete sa nám dovolať telefonicky, napísať nám SMS, email, alebo nás nájsť v Trnave na našom odbernom mieste.

Sme otvorený všetkým druhom spoluprác, cudzia nám nie je kolaborácia s rôznymi značkami, ani s interpretmi, YouTubermi či influencermi. Takisto privítame rôzne návrhy na PR články, bannerové reklamy, alebo iný spôsob propagácie za finančnú odmenu, alebo barter.