Domovská stránka » O nás

O nás

Veríme, že ak má mať dobrý second hand eshop férový vzťah so svojimi zákazníkmi, zaslúžia si poznať príbeh a všetky detaily samotného obchodu. Sme úzka partia kamarátov, ktorá začala koncom roku 2018 budovať rapový magazín potmehood.sk. Venujeme sa rapovej a streetovej kultúre, organizovaniu hudobných podujatí, vytváraniu moderného streetového oblečenia a samozrejme dianiu na rapovej scéne.

Okrem hudby však tvorí neoddeliteľnú súčasť streetovej kultúry aj móda a hlavne Vintage oblečenie. Práve preto sme sa rozhodli počas pandémie Covid-19, kedy boli všetky sekáče zavreté, otvoriť náš vlastný online Vintage a Second Hand eshop.

V čom je náš Second Hand eshop iný?

Na našom značkovom second hand eshope nájdete kvalitný a luxusný second hand tovar. Vyhýbame sa fast fashion tovaru a fejkom, dôkladne triedime veci a dostávajú sa ku nám naozaj len prvotriedne produkty. Všetko naše oblečenie je dôkladne vypraté a vyčistené tak, aby spĺňalo vysoké zahraničné štandardy. Tovar ku nám putuje zo zahraničia, kde pochádza buď z druhej ruky, alebo zo starých vyradených kolekcií. Vďaka tomu sa môžete na našom second hand eshope dostať ku naozaj výnimočným vintage kúskom oblečenia, ktoré inde nezoženiete.

Medzi populárne značky na našom online second hand shope patrí: Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Carlo Colucci, Hugo Boss, Lacoste, Adidas, Nike, Vans, The North Face a mnoho iných.