Domovská stránka » Váš Hustle

Váš Hustle

Máte doma staré značkové oblečenie, ktoré vás už prestalo baviť, alebo chcete u nás resellovať a niečo si tak privyrobiť? Poďme do toho! Resell je skvelý spôsob ako sa zbaviť starého oblečenie tak, aby ste boli šetrný k našej planéte a dokonca si aj niečo zarobili. Verte, že vášmu oblečeniu bude oveľa lepšie na človeku, ktorému sa bude páčiť, než ako keby malo ležať zaprášené v skrini. 🙂

Ak máte záujem resellovať u nás vaše oblečenie, napíšte nám email na info@potmehood.sk, odfoťte vaše handry, navrhnite cenu a spolu to dáme dokopy. Fotky však treba mať odfotené kvalitne a tak, aby boli vidieť všetky štítky a nedostatky. Ak fotky nebudú v dostatočnej kvalite a nebudeme môcť ohodnotiť vaše oblečenie, budeme musieť vašu ponuku odmietnuť. Dôkladne zdôrazňujeme, že nepodporujeme fejky a ani ich nebudeme odkupovať, predávať, alebo ich inzerovať pre vás.

Nechce sa vám čakať kým si niekto vašu vec kúpi? Navrhnite nám dobrú cenu, ktorú by sme následne mohli navýšiť a odkúpime ju okamžite bez čakania. Ponúkame vám 2 možnosti spolupráce. Jedna je inzerovať vašu vec u nás. Spoločne navrhneme cenu, pridáme vašu vec na eshop a počkáme kým sa niekto ozve. Jedná sa o klasický resell spôsob, akým môžete u nás predávať vaše oblečenie iným zákazníkom za malú províziu pre nás. Druhou možnosťou je dohodnúť sa s nami na cene, za ktorú vašu vec odkúpime okamžite a nemusíte čakať na zákazníkov. Cena však bude nižšia, aby sme oblečenie mohli následne predať so ziskom zákazníkom ďalej my.